Vaše názory

Ak nás chcete priamo kontaktovať alebo máte na nás nejakú otázku, tak nám napíšte na náš e-mail salaskrajinka@badas.sk.
Pred pridaním Vašeho názoru si pozorne prečítajte naše Pravidlá pre pridávanie a zverejňovanie príspevkov.
Napísať komentár
  • Povinné položky *

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Prvý | Predchádzajúci | Zobrazujem komentáre od 81 do 100 z 701 | Nasledujúci | Posledný
19:47 Jun 30 2014
Alena Vélová
pozdrav

Dobrý den, dnes při zpáteční cestě z Vysokých Tater jsme se u Vás stavili a byli jsme doslova nadšení z krásného prostředí, supr výstavy traktorů, zvířátek, která jsou přítulná a z vynikajících výrobků....přejeme jen to nej...a jestliže ještě někdy pojedeme na Slovenskou, určitě se znova stavíme....nyní doporučujeme všem našim známým....zdravíme z Českého ráje manželé Vélovi
23:33 Jun 12 2014
Terézia
samé chvály

Dobrý deň, ...ja sa len chcem vrelo poďakovať všetkým, ktorý sa podieľajú na vytváraní atmosféry okolo salaša Krajinka.Veľmi sa nám u Vás páčilo, hlavne nášmu Sebinkovi(13 mesiacov),sa páčili zvieratká, super stroje a ešte žabka, striekajúca vodu...wau. Sme radi, za takéto miesto na Slovensku a za cit, ktorý v sebe autor myšlienky nosí. Veľa úspešných dní, spokojných hostí a nech vo Vašom srdiečku ešte dlho pretrvá tá úžasná láska k zvieratkám. T.Balužinská
12:31 Jun 11 2014
marcela
podpora

Ahoj nech si hovorí kto chce čo chce , raz som bola tam aj z rodinkou sa najesť , veľmi sa im to páčilo , a verte mi na každého príde aj na neprajníkov už sa znova teším na príjemné prostredie , skvelý obed ˇAno konkurencia je veľká je to pravda nemali by závidieť to čo vytvorila ludcká ruka ,vaša krajinka znázorňuje to čo troška ľudovo povedané troška z babičky , je to domáce .A nemajú žiaden dôvod aby pokazili dobré. Fandím vám a držím palce .Všetko dobré Vám prajem ...
16:12 Jun 10 2014
Jana Smičková
podpora

Dobrý den, doslechla jsem se o nějakých potížích ze strany médií. Pro nás jste vynikající,máte naši podporu,pokud existuje někde nějaká petice,kterou bychom mohli podporu vyjádřit, dejte nám kdokoliv vědět,přidáme se.
08:01 May 30 2014
ladislav
traktory

Pri poslednej návšteve som bol príjemne prekvapený zbierkou traktorov a starých poľnohospodárskych strojov.Je to aj moja srdcová záležitosť.Dajte info o tejto zbierke aj na Vašu stránku.Verím ,že sa nájde viac ľudí ,ktorých zaujímaju práve taketo stroje.Držím palec pri rozšírovaní tejto aktivity.
22:15 May 29 2014
Elena
POĎAKOVANIE

Pripájam sa k POCHVALÁM a MIMORIADNEMU PRÍSTUPU K ZÁKAZNÍKOM. Moja dcéra s vnučkou bola u Vás 28.mája 2014 cestou z Liptovského Hrádku. Ako vždy keď túto cestu absolvujeme, zastavíme sa u Vás. To že je výborná kuchyňa, usmievavý ,všímavý a rýchly personál píše skoro každý - ALE to že sme telefonicky poprosili o pomoc / vnučka si zabudla malú striebornú detskú kabelku / či ste ju náhodou na opísanom mieste kde práve boli nenašli - TO - ako ste zareagovali - sa nám ešte nestalo. Pás ktorý zdvihol telefón povedal / necitujem presne / že aj on má vnučku a vie aká je dôležitá kabelka pre malú slečnu, že sa ide opýtať a dá nám vedieť.... Za chvíľočku nám prezvonil s tým, že ju našli manželia - ktorí si vnučku a jej kabelku všimli a odovzdali ju do chalúpky JANKA A MARIENKY ... To ale ešte nekončí - keď dcéra povedala že keď budú mať cestu ,zastavia sa pre ňu a poprosila o jej úschovu . NEMENOVANÝ pán v telefóne pohotovo odpovedal že : KABELKU POŠLÚ NA DCÉRINU ADRESU. Tak toto stojí za super poďakovanie - lebo s takýmto prístupom sme sa ešte nestretli. Naša malá vnučka bude v siedmom nebi, keď sa jej nová kabelka objaví.Keďže nevieme meno ochotného pána z vedenia SALAŠA KRAJINKA chceme sa mu poďakovať a vyjadriť svoj obdiv nad tým ako pristupuje k zákazníkom. Tešíme sa na osobné stretnutie, určite si ho vyhľadáme, keď sa znovu zastavíme na dobrom jedle a kávičke.
15:35 May 28 2014
Ing. Jozef Šubrt
Re: Vaše názory

Pochodil som už celé Slovensko a navštívil veľa salašov, ale jednoznačne musím povedať, že Vaše výrobky sú najlepšie. 3 - 4 krát do roka som ochotný len kvôli nim merať cestu z Piešťan do Ružomberka. S rodinou si urobíme príjemný výlet - u Vás je vždy niečo nové, dobre sa najeme a za výrobky necháme 50 - 70 €. Ale neľutujem, len ma mrzí, že nie ste bližšie, určite by som bol častejším hosťom. A čo sa týka negatívnych informácií, vôbec im neverím a naďalej zostávam verným zákazníkom. Mali by ste zvážiť podniknutie právnych krokov na ochranu Vášho mena.
17:15 May 16 2014
Ľubo
Re: Vaše názory

Vždy, keď mám cestu okolo Vášho salaša, rád sa zastavím na obed, alebo aspoň nakúpiť výrobky. Kvalita jedla u Vás je veľmi vysoká a syr so žinčicou je jeden z najlepších, aké u nás dostať. Verím že informácie v tlači sú len výsledkom konkurenčného boja niektorých veľkých výrobcov nie moc kvalitných výrobkov, ktorí trpia tým, že ukazujete naozajstnú chuť kvalitne spracovaných výrobkov. Držím palce, aby ste vydržali. Obyčajne sú ľudia z návštevy u Vás potešení. Vaším výrobkom verím a nemeňte nič na tom, ako to robíte doteraz.
14:31 May 16 2014
Laxo
Re: Vaše názory

Za Vaše oficiálne vyjadrenie ďakujem za všetkých zákazníkov, ktorí Váš salaš poznajú iba v tom najlepšom svetle.
08:50 May 16 2014
Anastázia Kerniková
Re: Vaše názory

Dobrý deň,
kupujem si u Vás najmä bryndzu a ovčí syr. Keď nemám cestu ja, dám si to kúpiť priateľom, čo idú okolo Vášho salaša. Každý týždeň. Nikomu nič nebolo, žiadne obtiaže. Poznáme slovenský "folklór", pretože úspech neodpúšťame. Jednoducho závidíme. Preto Vám fandím a držím palce, aby ste i naďalej rozvíjali svoju firmu.
17:51 May 15 2014
Salaš Krajinka
Vyjadrenie

Vážení zákazníci, chceli by sme Vás informovať a reagovať na informácie, ktoré boli prezentované v slovenských médiách. Naše mliečne výrobky podliehajú prísnym pravidelným kontrolám Štátnym veterinárnym a potravinovým ústavom v Dolnom Kubíne. Vo všetkých vyšetrovaných vzorkách nebola potvrdená žiadna prítomnosť RNA vírusu kliešťovej encefalitídy. Negatívne informácie v médiách nie sú ničím podložené a považujeme ich za konkurenčný boj a za poškodzovanie dobrého mena našej spoločnosti. Pri výrobe všetkých našich syrových špecialít sú dodržiavané prísne hygienické predpisy. Veríme, že naši zákazníci za dobu našej prevádzky poznajú kvalitu našich výrokov a služieb a ostanú nám naďalej verní.
21:22 Apr 13 2014
Slávka
Re: Vaše názory

Dnes sme sa u Vás zastavili, ako už veľa krát, na obed. Reštaurácia "praskala vo švíkoch". Kuchyňa opäť nesklamala, jedlo bolo vynikajúce,obsluha milá a rýchla.
V budúcnosti by sme privítali rozšírenie a rekonštrukciu toaliet .... pred jedlom si totiž treba vystáť rad na jedinú dámsku toaletu a umývadlo. Na danú kapacitu reštaurácie, ktorej pribudla od našej poslednej návštevy zasklená časť terasy, je to zúfalo málo.
Ďakujem a tešíme sa dovidenia nabudúce.
Slávka
22:23 Apr 03 2014
Michal
vynikající jídlo

Dnes jsem byl u Vás na obědě a dal jsem si halušky s bryndzou. Obsluha byla rychlá,příjemná,jídlo bylo vynikající,styl restaurace a jejího okolí se mě také líbily. Po této návštěvě jsem změnil názor na tradiční slovenské jídlo a dal bych si jej znovu. Rád se opět zastavím :-)
19:35 Feb 28 2014
Jana
Re: Vaše názory

Dnes sme vas navstivili druhykrat. Musim iba suhlasit s predoslymi recenziami. Ste uzasni. Personal, aj napriek nesmiernej vytazenosti, je stale usmievavi a ochotni, co sa dnes uz len tak nevidi. Dnes som si po rokoch zaspominala na letne prazdniny stravene u babky - kikirikajuci kohut, pasuce sa sliepky a husky, vonku pobehujuce male prasiatka... To ocarilo nielen mna, ale aj moje 2 deti. Odchadzali sme plni pozitivnej energie a samozrejme nabaleni dobrotkami z vasej pekarne a syrarne.
11:25 Feb 17 2014
Lucielle
Skvělá zastávka !!!

Salaš Krajinka mě naprosto uchvátila !!! Čirou náhodou jsme k ní odbočili cestou do Vysokých Tater a nelitovali jsme. Výborné jídlo, skvělá obsluha, nádherné prostředí a ovečky téměř s námi u stolu :-) O čtyři dny později, když jsme se vraceli z lyžování, jsme už ke Krajince odbočili úmyslně a i když byla fronta na volné místa, počkali jsme si, abychom si opět mohli dát to výborné jídlo, kterého je tam spousty. K vám by se měli jezdit povinně dívat někteří podnikatelé, aby pochopili, v čem tkví úspěch v podnikání. Vždy se k vám budeme rádi vracet a všem vás doporučíme (už se vlasntě i stalo) :-) Děkujeme za krásný nejen gastronomický zážitek.
10:49 Jan 27 2014
Ivana
Re: Vaše názory

Salas Krajinka je jedna z najlepsich restauracii, v akych som kedy bola. Velmi prijemna obsluha, uzasne jedlo (bez konzervantov a umelych prisad), nadherne prostredie a ovecky za "vykladom". Mozem iba odporucat vsetkym pocestnym aj domacim :)
23:19 Nov 27 2013
Petr , Rožňava
Pekárnička číslo 1

Zastavujeme sa v Krajinke minimálne 4x do roka ale aj viac proste každá cesta okolo je samozrejme odbočkou na salaš.Pre Nás je jednotka pekáreň ta proste nemá najmenšiu chybu ale ta vôňa ktorá je okolo nej to je lahoda.Aj včera som mal cestu zo Žiliny a tak to bolo samozrejmé že zastavím a domov som viezol čučoriedkové,jahodové a tvarohové buchtičky a ta aróma v aute tu nedokáže ani najlepší stromček.Držím palce celej Krajinke nech sa Vám darí a parkovisko nech stále praská vo švíkoch.Ďakujeme
19:54 Oct 13 2013
Vrajíkovi Zlín, ČR
Re: Vaše názory

Dobrý den,
dnes jsme Vás navštívili poprvé po cestě z Vysokých Tater a nestačili jsme se divit. Naprostá nádhera. Pastva pro naše oči i naše mlsné jazýčky. Sýry jsou fantastické a v pekárně to neuvěřitelně vonělo. Prostředí restaurace je úžasné!!! Jen je škoda, že něco takového nemáme i u nás na Valašsku. Prostředí Vašeho areálu je neskutečně nádherně vyřešeno.
Děkujeme, určitě se vrátíme.
15:12 Oct 06 2013
lucia
Re: Vaše názory

Dobry den,

chceli by sme podakovat za krasny zazitok na Vasom salasi. Mate to tu krasne! Mila a rychla obsluha, vynikajuce jedlo nadherne prostredie. Jedine, co by sme Vam chceli navrhnut je zamestnat hostesku, ktora by usadzala ludi, kedze Vas salas je naozaj vytazeny. A taktiez zenske toalety by potrebovali rozsirit jeden zachod je naozaj malo. Inak nemame absolutne vyhrady. Pekny den.
13:55 Sep 09 2013
Dana
recenzia

Dobrý deň,
nemám žiadnu otázku, len by som chcela vyjadriť svoje pocity zo salašu Krajinka. Na salaši sme boli už niekoľkokrát a vždy odtiaľ odchádzame rozčarovaný v tom najlepšom zmysle slova. Nádherné prostredie, výborné jedlo, milá a rýchla obsluha, úžasná pekárnička s vynikajúcimi dobrotami, syrárske dobroty, zvieratká atď. Vždy sa tu cítime maximálne príjemne a radi sa sem vraciame znovu a znovu :-)Danka, Nitra
Prvý | Predchádzajúci | Zobrazujem komentáre od 81 do 100 z 701 | Nasledujúci | Posledný