Vaše názory

Ak nás chcete priamo kontaktovať alebo máte na nás nejakú otázku, tak nám napíšte na náš e-mail salaskrajinka@badas.sk.
Pred pridaním Vašeho názoru si pozorne prečítajte naše Pravidlá pre pridávanie a zverejňovanie príspevkov.
Napísať komentár
  • Povinné položky *

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
Prvý | Predchádzajúci | Zobrazujem komentáre od 61 do 80 z 692 | Nasledujúci | Posledný
17:15 Nov 05 2014
Albert Kováč
Přání

Pravidelně při cestě na východ se zastavují na vašem salaši,pokochám se krásou staveb,vychutnám specialitky a také nakoupím pro sebe a přátelé dobrůtky z prodejny a pekárny.Přejí celému personálu hodně úspěchu aby jste i nadále šířili dobré jméno regionu.Reklamu nepotřebujete,kvalita výrobků a samotný salaš si dělá reklamu.
Hodně zdaru.
09:02 Sep 21 2014
Janko
Super služby

Zastavili sme sa po ceste prvýkrát u Vás, boli sme veľmi spokojní. Super jedlo, rýchla a úslužná obsluha, krásne prostredie. Kúpili sme si na cestu aj štrúdle a pečivo, všetko super. Určite sa vrátime.Nech sa Vám darí.
09:09 Sep 12 2014
Janka
Maximálna spokojnosť so všetkým

Obsluha na 1*, donáška jedla od objednávky na 1** , no krááásna a príjemná reštaurácia 1*** RADI sa VRÁTIME celá rodina * vrelo odporúčam nielen rodine s deťmi . Janka s rodinou
08:26 Sep 12 2014
Karel Hruška
Re: Vaše názory

Dne 10.9.2014 jsme poprvé, ale jistě ne naposled navštívili Krajinku. Od té doby každému doporučuji. Krásně a vkusně vybudováno, chutné pečivo i sýry a o kvalitě restaurace jistě vypovídá to, že není snadné ihned po příjezdu najít volný stůl. Volné pobíhající zvířata jsou naprosto úžasná, všechny děti z nich byly nadšené.
Přeji Vám spoustu úspěchů!
19:15 Aug 31 2014
tatiana mlynarczykova
Re: Vaše názory

V sobotu 30.8.2014 som Vás prvý krát navštivila, a bola som veľmi prekvapená prostredím a hlavne spôsobom ako fungujete. Najviac ma prekvapila rýchlosť obsluhy, a hlavne veľmi chutné jedlo, ja osobne som si dala, jahňacie stehno a bolo to niečo užasné, chutné, jemné,manžel si dal syrový tanier a taktiež sa vyjadril že syry boli užasné, už sme pochodili hocičo a jedli hocikde, ale k Vám sa budem /ak budem mať cestu okolo/ stále vracať a jednoznačne odporúčať....a ešte najviac ma potešili tie maličké prasiatka, tie boli také zlatučké, prajem Vám veľa návštevníkov a hlavne veľa spokojných zákazníkov

s pozdravom
01:38 Aug 28 2014
Stano
Návšteva Salašu

Išli sme na skvelú dovolenku do Tatier a musím povedať ,že to bol najlepší salaš aký som kedy v živote videl.
09:20 Aug 11 2014
Iva
Návštěva koliby

Děkujeme za krásný závěr naší dovolene. Při zpáteční cestě jsme se zastavili na oběd, výborna kuchyně a rychla obsluha. Krásné prostředí, vynikající sýry a výrobky z domácí pekárny.
18:09 Aug 10 2014
Bibiána
Re: Vaše názory

Najvyššia spokojnosť po všetký stránkach : pekný interiér a exteriér, výborné jedlo a špeciality tunajšej produkcie. Navštívila som salaš v lete a jediné čo mi prekážalo bolo extrémne teplo v reštaurácii.
Ďakujem
10:45 Jul 24 2014
Roman Valo
Re: Vaše názory

Dakujeme za fantisticky straveny cas na salasi. Jedlo bolo vynikajuce a takisto aj vsetko okolo. Jedine, co by sme mohli vytknut, ze s kocikom sa neda poriadne dostat k vystave traktorov, ale to je len drobnostka :) Najedli sme sa vynikajuco a za prekvapivo vyborne ceny, nakupili sme skvele mliecne vyrobky a takisto aj co to z pekarne
15:51 Jul 22 2014
Kamil
Re: Vaše názory

Na Slovensku je len málo gastro-zariadení, do kt. sa človek rád vracia a toto je jedno z nich. Bolo nám tam zase dobre, a to aj napriek tomu, že sme tam boli obedovať počas tropickej horúčavy s tromi malými deťmi.
20:52 Jul 12 2014
Patrícia Feketeová
Re: Vaše názory

Už veľmi dávno sme sa necítili tak dobre v reštaurácii ako tu. Milá a rýchla obsluha, výbornè jedlo, krásne prostredie. Keď tadeto pôjdeme najbližšie, určite sa zas zastavíme.
19:47 Jun 30 2014
Alena Vélová
pozdrav

Dobrý den, dnes při zpáteční cestě z Vysokých Tater jsme se u Vás stavili a byli jsme doslova nadšení z krásného prostředí, supr výstavy traktorů, zvířátek, která jsou přítulná a z vynikajících výrobků....přejeme jen to nej...a jestliže ještě někdy pojedeme na Slovenskou, určitě se znova stavíme....nyní doporučujeme všem našim známým....zdravíme z Českého ráje manželé Vélovi
23:33 Jun 12 2014
Terézia
samé chvály

Dobrý deň, ...ja sa len chcem vrelo poďakovať všetkým, ktorý sa podieľajú na vytváraní atmosféry okolo salaša Krajinka.Veľmi sa nám u Vás páčilo, hlavne nášmu Sebinkovi(13 mesiacov),sa páčili zvieratká, super stroje a ešte žabka, striekajúca vodu...wau. Sme radi, za takéto miesto na Slovensku a za cit, ktorý v sebe autor myšlienky nosí. Veľa úspešných dní, spokojných hostí a nech vo Vašom srdiečku ešte dlho pretrvá tá úžasná láska k zvieratkám. T.Balužinská
12:31 Jun 11 2014
marcela
podpora

Ahoj nech si hovorí kto chce čo chce , raz som bola tam aj z rodinkou sa najesť , veľmi sa im to páčilo , a verte mi na každého príde aj na neprajníkov už sa znova teším na príjemné prostredie , skvelý obed ˇAno konkurencia je veľká je to pravda nemali by závidieť to čo vytvorila ludcká ruka ,vaša krajinka znázorňuje to čo troška ľudovo povedané troška z babičky , je to domáce .A nemajú žiaden dôvod aby pokazili dobré. Fandím vám a držím palce .Všetko dobré Vám prajem ...
16:12 Jun 10 2014
Jana Smičková
podpora

Dobrý den, doslechla jsem se o nějakých potížích ze strany médií. Pro nás jste vynikající,máte naši podporu,pokud existuje někde nějaká petice,kterou bychom mohli podporu vyjádřit, dejte nám kdokoliv vědět,přidáme se.
08:01 May 30 2014
ladislav
traktory

Pri poslednej návšteve som bol príjemne prekvapený zbierkou traktorov a starých poľnohospodárskych strojov.Je to aj moja srdcová záležitosť.Dajte info o tejto zbierke aj na Vašu stránku.Verím ,že sa nájde viac ľudí ,ktorých zaujímaju práve taketo stroje.Držím palec pri rozšírovaní tejto aktivity.
22:15 May 29 2014
Elena
POĎAKOVANIE

Pripájam sa k POCHVALÁM a MIMORIADNEMU PRÍSTUPU K ZÁKAZNÍKOM. Moja dcéra s vnučkou bola u Vás 28.mája 2014 cestou z Liptovského Hrádku. Ako vždy keď túto cestu absolvujeme, zastavíme sa u Vás. To že je výborná kuchyňa, usmievavý ,všímavý a rýchly personál píše skoro každý - ALE to že sme telefonicky poprosili o pomoc / vnučka si zabudla malú striebornú detskú kabelku / či ste ju náhodou na opísanom mieste kde práve boli nenašli - TO - ako ste zareagovali - sa nám ešte nestalo. Pás ktorý zdvihol telefón povedal / necitujem presne / že aj on má vnučku a vie aká je dôležitá kabelka pre malú slečnu, že sa ide opýtať a dá nám vedieť.... Za chvíľočku nám prezvonil s tým, že ju našli manželia - ktorí si vnučku a jej kabelku všimli a odovzdali ju do chalúpky JANKA A MARIENKY ... To ale ešte nekončí - keď dcéra povedala že keď budú mať cestu ,zastavia sa pre ňu a poprosila o jej úschovu . NEMENOVANÝ pán v telefóne pohotovo odpovedal že : KABELKU POŠLÚ NA DCÉRINU ADRESU. Tak toto stojí za super poďakovanie - lebo s takýmto prístupom sme sa ešte nestretli. Naša malá vnučka bude v siedmom nebi, keď sa jej nová kabelka objaví.Keďže nevieme meno ochotného pána z vedenia SALAŠA KRAJINKA chceme sa mu poďakovať a vyjadriť svoj obdiv nad tým ako pristupuje k zákazníkom. Tešíme sa na osobné stretnutie, určite si ho vyhľadáme, keď sa znovu zastavíme na dobrom jedle a kávičke.
15:35 May 28 2014
Ing. Jozef Šubrt
Re: Vaše názory

Pochodil som už celé Slovensko a navštívil veľa salašov, ale jednoznačne musím povedať, že Vaše výrobky sú najlepšie. 3 - 4 krát do roka som ochotný len kvôli nim merať cestu z Piešťan do Ružomberka. S rodinou si urobíme príjemný výlet - u Vás je vždy niečo nové, dobre sa najeme a za výrobky necháme 50 - 70 €. Ale neľutujem, len ma mrzí, že nie ste bližšie, určite by som bol častejším hosťom. A čo sa týka negatívnych informácií, vôbec im neverím a naďalej zostávam verným zákazníkom. Mali by ste zvážiť podniknutie právnych krokov na ochranu Vášho mena.
17:15 May 16 2014
Ľubo
Re: Vaše názory

Vždy, keď mám cestu okolo Vášho salaša, rád sa zastavím na obed, alebo aspoň nakúpiť výrobky. Kvalita jedla u Vás je veľmi vysoká a syr so žinčicou je jeden z najlepších, aké u nás dostať. Verím že informácie v tlači sú len výsledkom konkurenčného boja niektorých veľkých výrobcov nie moc kvalitných výrobkov, ktorí trpia tým, že ukazujete naozajstnú chuť kvalitne spracovaných výrobkov. Držím palce, aby ste vydržali. Obyčajne sú ľudia z návštevy u Vás potešení. Vaším výrobkom verím a nemeňte nič na tom, ako to robíte doteraz.
14:31 May 16 2014
Laxo
Re: Vaše názory

Za Vaše oficiálne vyjadrenie ďakujem za všetkých zákazníkov, ktorí Váš salaš poznajú iba v tom najlepšom svetle.
Prvý | Predchádzajúci | Zobrazujem komentáre od 61 do 80 z 692 | Nasledujúci | Posledný